0109
Клімат і погода на Мальті

Клімат і погода на Мальті

Мальта — найпівденніша точка Європи. Субтропічний клімат Мальти. З м’якою зимою та тривалим жарким літом. Влітку опади взагалі не випадають, а дощ можливий тільки з жовтня по березень.Середньорічна температура на Мальті 22 градуси Цельсія вдень і 15 градусів вночі.

Курортний сезон триває 8 місяців з квітня по листопад. Навіть взимку температура вдень не опускається нижче 15 градусів.

Зима

Климат и погода на МальтеКлимат и погода на МальтеКлимат и погода на Мальте

Взимку в січні в сонячну погоду температура може бути більше 17-18 градусів, Але, як правило, вона становить 15-17 градусів Цельсія. Легка куртка буде в самий раз для прогулянки по острову в цей час, але не дивуйтеся, якщо піде дощ, тому парасольку не завадить. Дощ дрібний, дрібний і не надто приємний. Вночі температура іноді може опуститися до 10-12 градусів. Тому знадобиться теплий одяг, так і вологість вночі відчувається досить гостро.

Самі мальтійці вважають січень і лютий найнеприємнішими в плані погоди періодами. На Мальті немає опалення, тому вологість в будинках дійсно приносить мало задоволення, до того ж будови на Мальті, в основному, старовинні, не дивуйтеся затхлому запаху, який буде вас чекати взимку в будинках. J

У лютому дощові потоки утворюють бурхливі струмки, стає досить брудно, але трапляється це не кожен рік. Температура така ж, як і в січні.

Весна

Климат и погода на МальтеКлимат и погода на МальтеКлимат и погода на Мальте

У березні все змінюється. Це прекрасний час. Все цвіте і пахне, і хоч море холодне і в цей час для купання, зате настільки гарний, і так гарно в його водах відображається лазурова синява неба, що не можливо не захоплюватися цим чудесним сезоном на Мальті.

Це ідеальний сезон для екскурсійного туру. Немає нескінченного потоку туристів в історичних частинах острова, погода тепла, але не гаряча, а місцеві пейзажі дійсно радують око своїми красотами. Температура повітря в середньому становитиме 17-19 градусів вдень, вночі 12, а температура води в морі + 15 градусів.

Квітень на Мальті ще більш сонячний, це вже майже літо. Днем стає жарко, градусник термометра піднімається до 22 градусів, але може піднятися і вище. Вода як і раніше прохолодна, 16 градусів. В цей час туристи починають з’являтися на острові. Життя в Пачевиле оживає, а набережні знову стають улюбленим місцем прогулянок.

Травень на Мальті жаркий, з температурою 25 градусів Цельсія і вище, а вода 18-20 градусів. Деякі відчайдушні туристи залазять у воду, інші освоюють пляжі. Це гарний час для отримання рівного, красивого мальтійського засмаги. Тим не менш сонцезахисний крем зайвим не буде. В цей час на Мальті ще триває так званий «низький сезон», тому ціни в готелях, мовних школах і ресторанах істотно знижені.

Літо

Климат и погода на МальтеКлимат и погода на МальтеКлимат и погода на МальтеКлимат и погода на Мальте

Червень … Море оксамитове, тепле, хоча для місцевого населення воно як і раніше здається прохолодним. Температура води в середньому 22 градуси. Дуже яскраве сонце, температура вдень до 29 градусів, і до середини червня все ще триває «низький сезон», тобто ціни все так само низькі. З середини червня море гарно прогрівається, вода стає теплою як парне молоко, пляжі заповнюються туристами, а ціни в готелях і англійських школах злітають вгору. Це почався «високий сезон».

Липень жаркий місяць. Температура вдень 32-33 градуси, вночі 22-23, а температура води 25 градусів Цельсія. Після обіду стає важко від спеки і хочеться сховатися в тінь. Добре, що на Мальті вузькі середньовічні вулички. Вони рятують від спеки. Після обіду починається сієста. Протягом кількох годин, в середньому з 12 або 13-00 до 16-00 багато заклади закриті, включаючи аптеки і деякі магазини. З 16-00 вони знову відкриваються і працюють до 20-00. На пляж краще ходити вранці, або після 16-00, коли сонячна активність зменшується.

Серпень. Вважається найспекотнішим місяцем, температура вдень до 35 градусів, вночі 25, а вода прогрівається до 27. Більшість туристів приїжджають саме в цей час. Ціни в серпні неймовірно високі, це «високий сезон», і знайти кімнату в готелі або зняти квартиру стає проблематично. Навіть величезні мальтійські кішки, зазвичай розвалені на сонечку, ховаються в цей час в тінь.

Осінь

Климат и погода на МальтеКлимат и погода на МальтеКлимат и погода на Мальте

Вересень — оксамитовий сезон. Поступово спека спадає і температура стає 29-30 градусів вдень, опускаючись вночі до 21. Вода така ж тепла і нескінченно приємна, температура води в серпні 25-27 градусів. Стає менше школярів, приїжджає багато англійців, але до середини вересня зберігається «високий сезон». І тільки в другій половині вересня ціни опускаються і починається «низький сезон».

Жовтень. Все ще можна засмагати і купатися, температура повітря вдень 25-26 градусів, вночі 19-20, а води 23-24 градуси. Пляжі вільні, на них не так багато туристів, але багато мальтійців, ціни на готелі та квартири дуже прийнятні. Чудове час для поїздки на Мальту. Можна весь день проводити на відкритому повітрі, чергуючи пляж з відвідуванням історичних пам’яток.

Листопад іноді йде дрібний дощ. Температура 21 градус вдень і вночі 15, а вода все ще тепла 21 градус. На набережній не так багато народу, всі сидять в численних кафе і ресторанах. Англійці їдуть і поступово всі починаються готуватися до Різдва.

І знову зима..

Климат и погода на МальтеКлимат и погода на МальтеКлимат и погода на МальтеКлимат и погода на Мальте

Грудень. Це, звичайно, вологий місяць, дощик так і мрячить, а температура усього 17 градусів вдень, вночі 12, море вже не скупатися, вітер, та й прохолодно, 18 градусів. Але в грудні на Мальті незрівнянно красиво. Всі готуються до Різдва, всі будівлі, включаючи стародавні церкви, прикрашені гірляндами, все сяє і радіє. З нагоди Різдва повсюдно влаштовуються фести (релігійні свята з феєрверками). Це час на Мальті не можна пропустити.

В який би сезон ви не вибрали поїздку на Мальту, Ви завжди знайдете там щось цікаве для себе , адже Мальта це надзвичайна суміш жаркого сонця, теплого моря і багатого історичного минулого.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *